1874. Sok., No:4A, Altındağ, Ankara 0544 578 84 97 [email protected]

REM KLİMA, KOMBİ ve Elektrik Servisi

REM Ankara Klima Servisi, kurulduğu ilk günden beri kalite ve müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiştir. Bu anlayış ile kalite standartlarını sadece sektör bünyesinde değil tüm kurumsal süreçte gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. İlgili kalite standartları, her bir çalışanımızın işini sahiplenmesi, sorumluluk alması, inisiyatif kullanması ve gerekli bilgi – beceri kabiliyetlerini geliştirmesi ile her geçen gün daha da yükselmektedir. Ayrıca tüm bu kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra REM Ankara Klima Servisi tarafından herkes için uygun fiyatlar sağlanmaktadır. Bu durum, firmamızın müşterilerine karşı duyduğu sorumluluk duygusuyla açıklanabilmektedir. Müşterilerimiz, aldıkları hizmetlerin ardından bizlere karşı açıklık, şeffaflık ve dürüstlük hissetmektedirler. Bizler de tüm faaliyetlerimizde bu duygulara layık olmaya çalışıyor ve iş yükümüzü kalite standartları kapsamında ele alıyoruz.

Vizyonumuz

REM Ankara Klima Servisi, kalite standartlarından ödün vermeden müşterilerinin beklentilerini her daim fazlasıyla karşılamak, müşterilerine koşulsuz memnuniyet ve güven sağlamak, her bütçeye uygun hizmet verebilmek amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Misyonumuz

REM Ankara Klima Servisi olarak vizyonumuz, yüksek sektör standartları ile kaliteli bir hizmet sunarken işçiliği kaliteli malzemeler ile yürütmek, müşteri memnuniyetini sektörün ilerisine taşımak, kişilerin haklarına saygı duymak, insani ve evrensel değerlere saygı göstermek ve çevreye karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirmektir.

Kalite Politikamız

REM Ankara Klima Servisi markasının kalite politikası, sektör kapsamındaki yeniliklere açık olmak, teknolojinin getirdiği yenilikleri değerlendirmek, müşterilerimize her zaman en iyisini sunmak, iş güvenliğini ve çevre koruma bilincini tam anlamıyla oluşturmak, potansiyel müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek, sistemlerin verimli çalışabilmesini sağlamak, çalışanlarımızın motivasyonunu yükselterek performanslarını yukarı taşımak ve faaliyetlerimizin yasalara ve standartlara uygun olmasını sağlamaktır.

Klima Bakimi ve Tamiri
hizmet 1
hizmet 2
himzet 3
hizmet 4
hizmet 5
Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
WhatsApp Hattı
Merhaba🙌😊 Size Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonHemen Ara